Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Xposed

Zde budu vkládat, převážně, videonávody (pro jejich jednoduchost a přehlednost) týkající se všeho, okolo Xposed Framework.

!!! Xposed funguje pouze s právy ROOT !!!

Xposed instalátor:

toto je základ všeho, okolo xposed, zde se instaluje do systému framework a zde se aktivují a povětšinou i stahují veškeré moduly.Jen pro informaci, xposed instalátor nemá žádné zvláštní vlastnosti, slouží pouze jako prostředník mezi systémem a jednotlivými moduly, které pak teprve umí, to co si člověk přeje :-). Xposed instalátor je ke stažení ZDE.

 

 
 

Instalace a aktivace modulů:

Zde uvidíte, jak instalovat a aktivovat moduly. Jako příklad zde uvidíte instalaci a aktivaci modulu "Physical button music control" kterému se budu věnovat o kousek níže.

 

 

 

"vypnutí" funkce emergency call:

Určitě jste si všimli, že při vypnutém displeji a dlouhém stlačení tlačítka vol+ začne telefon volat na "emergency call". Teď si ukážeme, jak tuto funkci "vypnout" za použití modulu "Physical button music control", jehož instalaci jste mohli vydět výše.

 

 

 
Ovládání přehrávače tlačítky hlasitosti:
Z Cyanogenmodu jsem byl zvyklý ovládat přehrávač při vypnuté obrazovce tlačítky hlasitosti (vol+ - další píseň, vol- - předchozí píseň). Tady si ukážeme, jak toho docílit dvojitými stisky těchto tlačítek, pomocí aplikace "Physical button music control".
 

 

 

 

Unicon:

Touto aplikací lze měnit ikony aplikací na systémové úrovni, to znamená, že jsou ikony změněny všude, nejenom v launcheru. Použít jde vpodstatě jakýkoli icon pack z obchodu play.

 

 

 

HK theme manager:

Toto je alternativa pro stock romky za nativní theme chooser v cyanogenmod rom a na nich postavených rom. HK theme manager nedokáže vše kůli omezení frameworku, ale změna je znatelná. Časem budu přidávat již upravená témata (budou ke stažení v podsekci "Xposed/HKthemes", která fungují okamžitě bez úprav, originální témata pro cyanogen totiž nefungují, dokud nejsou náležitě upravena.

 

 

TOPlist